Baza Barterowej Wymiany Talentów

 


Jesteś twórcą niezależnym działającym we Wrocławiu lub na Dolnym Śląsku? Pewnie znasz sytuację, gdy twój projekt artystyczny nie może się rozwinąć bez pomocy kogoś z zewnątrz? Szukasz aktora, scenografa lub choreografa do swojego spektaklu, a nie masz na to środków? A może sam chciałbyś się podzielić swoim talentem i stać brakującym ogniwem w projekcie artystycznym innej grupy?

Właśnie dla takich ludzi, jak Ty tworzymy Bazę Barterowej Wymiany Talentów.

 

IDEA

Baza Barterowej Wymiany Talentów to nowa inicjatywa skierowana do artystów związanych z szeroko rozumianym teatrem. Koncepcja jej powołania powstała w ramach Laboratorium Teatru Niezależnego ESK 2016, którego liderem jest Fundacja Teatr Nie-Taki. Baza ma pomóc twórcom w nawiązywaniu kontaktów, wymianie talentów i usług, po to, by ich projekty artystyczne mogły się lepiej rozwijać i dzięki temu odnosić większe sukcesy.

 

JAK DZIAŁA BARTER?

Barter opiera się na zasadzie dwustronnej, bezgotówkowej wymiany talentów. Ty dzielisz się z innymi swoimi umiejętnościami, a w zamian dostajesz pomoc przy własnym projektach. Może przebiegać na zasadzie 1:1, gdy wymiana talentów odbywa się między dwoma partnerami, ale może też zachodzić wielostronnie, w ramach społeczności barterowej.

 

JAKIE MASZ Z TEGO KORZYŚCI?

  • nawiążesz nowe kontakty z ludźmi działającymi we wrocławskim środowisku twórczym
  • dzięki współpracy ze specjalistami z danej dziedziny podniesiesz poziom artystyczny swoich projektów
  • dzieląc się swoimi talentami, wpływasz na kształt artystyczny innych przedsięwzięć
  • zyskujesz nowe doświadczenia i wiedzę
  • dobrze się bawisz

 

JAK PRZYSTĄPIĆ?

Wystarczy, że wypełnisz formularz zgłoszeniowy online lub odeślesz do nas formularz zamieszczony na stronie Fundacji. Zgłoszenie zostanie przez nas potwierdzone, zweryfikowane i wprowadzone do bazy.

 

CO DALEJ?

Jeśli poszukujesz do projektu osoby o określonych umiejętnościach, skontaktuj się z nami. My znajdziemy w naszej bazie odpowiednich kandydatów i prześlemy Ci dane kontaktowe, byś mógł – w razie zainteresowania drugiej strony -  umówić się na spotkanie i ustalić szczegóły współpracy.

Jeśli ktoś będzie poszukiwał osoby z Twoimi umiejętnościami i doświadczeniem, my skontaktujemy się z Tobą,  abyś -  jeśli projekt Cię zainteresuje -   spotkał się ze swoimi nowymi artystycznymi partnerami.

 

Baza jest łatwa w obsłudze, a korzystanie z niej zupełnie darmowe!